1. Failų sistemos valdytojas

Šios failų sistemos valdytojas yra Suomijos bendrovė „Paulig Ltd“ (bendrovės registracijos numeris: 0112563-0) ir bendrovės, kurios tuo metu priklauso „Paulig“ grupei, toliau (visos kartu – „Paulig“). Jūsų asmens duomenų valdytojas yra „Paulig Ltd“ ir jos filialai. 

„Paulig Ltd“ kontaktinė informacija privatumo politikos klausimais: 

Paulig Ltd / privatumo klausimai
Satamakaari 20
FIN – 00980 Helsinkis
SUOMIJA
privacy@paulig.com
Tel. +358 9 319 81

Jeigu turite klausimų, problemų ar idėjų, susijusių su „Paulig“ asmens duomenų procedūromis, nedvejodami kreipkitės į mus.

2. Sąvokos

Čia pateikiami svarbiausi šioje privatumo politikoje naudojami terminai:  Svarbiausi terminai:
1.    „Klientas“ – bet kuris klientas, kuris pirko ar užsisakė ką nors iš „Paulig“ arba kokiu nors kitu būdu yra susijęs su „Paulig“, pvz., prenumeruoja naujienlaiškį ar turi narystę skaitmeniniame klube, ar priklauso vartotojų apklausos grupei.  „Klientas“ – tai klientas, o ne verslo atstovas.  
2.    „Potencialus klientas“ – bet kuris klientas, kuris dar nėra arba jau nebėra aktyvus.  „Potencialus klientas“ – klientas, kuris dar nėra arba jau nebėra aktyvus.
3.    „Verslas verslui klientas“ – bet kuris bendrovės ar viešosios įstaigos atstovas, kuris pirko ar užsisakė kažką iš „Paulig“ arba kokiu nors kitu būdu yra susijęs su „Paulig“.   „Verslas verslui klientas“ – tai klientas, kuris yra bendrovės ar viešosios įstaigos atstovas.
4.    „Potencialus verslas verslui klientas“ – bet kuris bendrovės ar viešosios įstaigos atstovas, kuris dar nėra arba jau nebėra aktyvus klientas. „Potencialus verslas verslui klientas“ – bendrovės ar viešosios įstaigos atstovas, kuris dar nėra arba jau nebėra aktyvus klientas.
5.    „Suinteresuotosios grupės“ – tiekėjų, spaudos paslaugas „Paulig“ siūlančių įmonių atstovai ir kitos suinteresuotosios šalys, taip pat visų „Paulig“ patalpų lankytojai.  „Suinteresuotosios grupės“ – žmonės, kurie kokiu nors kitu būdu yra susiję su „Paulig“, pvz., santykiai su tiekėju. 
6.    „Asmens duomenys“ – bet kuri informacija, susijusi su identifikuotu ar identifikuojamu fiziniu asmeniu („duomenų subjektu“); identifikuojamas fizinis asmuo yra toks, kurį galima tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti.  „Asmens duomenys“ – bet kokia su jumis susijusi informacija, pagal kurią jus galima identifikuoti („duomenų objektas“).
7.    Duomenų objekto „sutikimas“ – bet koks laisva valia išreikštas, konkretus, informuojantis ir vienareikšmis duomenų objekto pageidavimas, pagal kurį jis ar ji teiginiu ar aiškiai patvirtinančiu veiksmu parodo sutikimą, kad būtų tvarkomi su juo ar ja susiję asmens duomenys.  „Sutikimas“ – bet koks laisva valia išreikštas ir konkretus jūsų valios ženklas.
8.    „Profiliavimas“ – bet kokia asmens duomenų automatinio tvarkymo forma, kurioje naudojami asmens duomenys, norint įvertinti tam tikrus fizinio asmens aspektus, ypač norint išanalizuoti ar prognozuoti aspektus, susijusius su to fizinio asmens produktyvumu darbe, ekonomine padėtimi, sveikata, asmeniniais pasirinkimais, interesais, patikimumu, elgesiu, vieta ar judėjimu. „Profiliavimas“ – asmens duomenų automatinis tvarkymas, kuriame naudojami asmens duomenys, norint įvertinti tam tikrus fizinio asmens aspektus.

3. Kokiu tikslu ir pagrindu tvarkome jūsų duomenis?

Ši privatumo politika apima tiek klientų ir verslo atstovų, tiek skirtingų suinteresuotųjų grupių atstovų asmens duomenų tvarkymą. Ši privatumo politika apima asmens duomenų, susijusių su visomis „Paulig“ grupės verslo operacijomis, naudojant „Paulig“ prekės ženklus, pvz., PAULIG, SANTA MARIA, POCO LOCO, RISENTA ir GOLD&GREEN ir operacijomis, naudojant privatų prekės ženklą, tvarkymą. Ši privatumo politika apima jūsų asmens duomenų, susijusių su visomis „Paulig“ grupės verslo operacijomis, tvarkymą.
Toliau paaiškiname skirtumus kiekvienoje kategorijoje. Vienu metu galima taikyti vieną ar kelis statusus ir tikslus.  Toliau paaiškiname, kaip skirtingiems žmonėms gali būti taikomas skirtingas tvarkymas. 

3.1. Klientai ir verslas verslui klientai 

Produktų ir paslaugų teikimas 

„Paulig“ gali naudoti jūsų asmens duomenis, jums teikdami produktus ir paslaugas, pavyzdžiui, kai jūs perkate mūsų produktus, naudojatės mūsų skaitmeninėmis paslaugomis, prenumeruojate mūsų naujienlaiškius ir dalyvaujate mūsų mokymuose ir kituose įvykiuose.   Jūsų duomenis galime naudoti, teikdami jums produktus ir paslaugas.

Santykių su klientais valdymas, analizavimas ir gerinimas

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti jūsų ir jūsų atstovaujamos įmonės tarpusavio santykių valdymui, analizavimui ir gerinimui.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti santykių su klientais valdymui, analizavimui ir gerinimui.

Bendravimas su jumis

„Paulig“ gali naudoti jūsų asmens duomenis bendravimui su jumis, pavyzdžiui, siųsti kvietimus, svarbius įspėjimus ir kitokius panašius pranešimus, susijusius su mūsų produktais, paslaugomis, vartotojų apklausos grupėmis ar rinkos tyrimais ir prašyti jūsų pateikti atsiliepimą apie mūsų produktus ir paslaugas.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti bendravimui su jumis.

Rinkodara jums

„Paulig“ gali su jumis susisiekti, norėdami pagerinti jūsų potyrius su „Paulig“, informuodami jus apie naujus „Paulig“ siūlomus produktus, paslaugas ar reklamas. „Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami pritaikyti asmeniniams poreikiams mūsų pasiūlymus ir pateikti jums aktualesnį turinį. Tai reiškia, pavyzdžiui, rekomendacijų pateikimą ir pritaikyto turinio rodymą bei mūsų paslaugų reklamavimą (pvz., svetaines, programėles ir pardavimo el. laiškus) ir trečiųjų šalių paslaugas (pvz., reklamas reklamjuostėse). 

Galime su jumis susisiekti, norėdami informuoti jus apie naujus produktus, paslaugas ar reklamas. 

Jūsų asmens duomenis galime naudoti, norėdami pritaikyti asmeniniams poreikiams mūsų pasiūlymus ir pateikti jums aktualesnį turinį. 

Produktų ir paslaugų valdymas ir tobulinimas

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti „Paulig“ verslo operacijas, įskaitant produktus ir paslaugas.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti mūsų verslo operacijas.
Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės ES bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (vienu metu gali būti taikomas vienas ar daugiau tikslų): Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės šiais įstatyme numatytais tikslais:

a)    Apdorojimas būtinas sutarties vykdymui, kurios šalimi jūs esate, arba imantis veiksmų jūsų prašymu prieš sutarties pasirašymą.

-    Tai būtina pagal tarpusavio sutartį.
b)    Tvarkymas būtinas, siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus, kurie valdytojui yra privalomi (pavyzdžiui, prievolė saugoti įrašus pagal Apskaitos įstatymą). -    Turime tvarkyti jūsų duomenis pagal teisinius reikalavimus.
c)    Tvarkymas būtinas dėl „Paulig“ teisėtų lūkesčių. -    Turime teisėtus lūkesčius kaip bendrovė.
d)    Jūs davėte sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis. -    Jūs mums davėte sutikimą.
Teisėtus „Paulig“ ar c) punkte nurodytos trečiosios šalies lūkesčius gali sudaryti šie punktai: Mūsų teisėtus lūkesčius gali sudaryti rinkodara, verslo vystymas ir įstatymų pažeidimo tyrimai. 
 • Teisė reklamuoti „Paulig“ produktų ir paslaugų pardavimą, naudojant tiesioginę rinkodarą, įskaitant profiliavimą rinkodaros ir pardavimo tikslais
 
 • Verslo vystymas
 
 • Galimų neteisėtų veiksmų tyrimas
 

3.2. Potencialūs klientai ir potencialus verslas verslui klientai  

Rinkodara jums

„Paulig“ gali susisiekti su jumis, norėdami reklamuoti savo produktus ir paslaugas arba pakviesti jus į vartotojų apklausos grupę. „Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami pritaikyti asmeniniams poreikiams mūsų pasiūlymus ir pateikti jums aktualesnį turinį. Tai reiškia, pavyzdžiui, rekomendacijų pateikimą ir pritaikyto turinio rodymą bei mūsų paslaugų reklamavimą (pvz., svetaines, programėles ir pardavimo el. laiškus) ir trečiųjų šalių paslaugas (pvz., reklamas reklamjuostėse). 

Galime su jumis susisiekti, norėdami informuoti jus apie naujus produktus, paslaugas ar reklamas. 

Jūsų asmens duomenis galime naudoti, norėdami pritaikyti asmeniniams poreikiams mūsų pasiūlymus ir pateikti jums aktualesnį turinį. 

Bendravimas su jumis

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami su jumis bendrauti, pavyzdžiui, prašyti jūsų pateikti atsiliepimą apie mūsų ankstesnį bendradarbiavimą su jumis.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti bendravimui su jumis.

Produktų ir paslaugų valdymas ir tobulinimas

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti „Paulig“ verslo operacijas, įskaitant produktus ir paslaugas.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti mūsų verslo operacijas.
Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės ES bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (vienu metu gali būti taikomas vienas ar daugiau tikslų): Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės šiais įstatyme numatytais tikslais:
a)    Tvarkymas būtinas dėl „Paulig“ teisėtų lūkesčių. -    Turime teisėtus lūkesčius kaip bendrovė.
a)    Jūs davėte sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis. -    Jūs mums davėte sutikimą.
Teisėtus „Paulig“ a) punkte nurodytus lūkesčius gali sudaryti šie punktai: Mūsų teisėtus lūkesčius gali sudaryti rinkodara, potencialių klientų aptarnavimas ir verslo vystymas.
 • Teisė reklamuoti „Paulig“ produktų ir paslaugų pardavimą, naudojant tiesioginę rinkodarą, įskaitant profiliavimą rinkodaros ir pardavimo tikslais
 
 • Potencialių klientų aptarnavimas.
 
 • Verslo vystymas
 

3.3. Suinteresuotosios grupės

Suinteresuotosios grupės yra spaudos paslaugas „Paulig“ siūlančių įmonių atstovai ir kitų suinteresuotųjų šalių atstovai, taip pat visų „Paulig“ patalpų lankytojai. 

Santykių valdymas, analizavimas ir gerinimas

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti jūsų ir jūsų atstovaujamos įmonės tarpusavio santykių valdymui, analizavimui ir gerinimui.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti mūsų tarpusavio santykių valdymui, analizavimui ir gerinimui.

Bendravimas su jumis

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami su jumis bendrauti, tarkime, jums siųsti naujienas, įspėjimus ir kitokius panašius pranešimus, susijusius su mūsų santykių palaikymu.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti bendravimui su jumis.

Produktų ir paslaugų valdymas ir tobulinimas

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti „Paulig“ verslo operacijas, įskaitant produktus ir paslaugas.  Jūsų asmens duomenis galime naudoti, norėdami valdyti ir tobulinti mūsų verslo operacijas.
Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės ES bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (vienu metu gali būti taikomas vienas ar daugiau tikslų): Tvarkydami jūsų asmens duomenis, remiamės šiais įstatyme numatytais tikslais:
a)    Apdorojimas būtinas sutarties vykdymui, kurios šalimi jūs esate, arba imantis veiksmų jūsų prašymu prieš sutarties pasirašymą. -    Tai būtina pagal tarpusavio sutartį.
b)    Tvarkymas būtinas, siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus, kurie valdytojui yra privalomi (pavyzdžiui, prievolė saugoti įrašus pagal Apskaitos įstatymą). -    Turime tvarkyti jūsų duomenis pagal teisinius reikalavimus.
c)    Tvarkymas būtinas dėl „Paulig“ teisėtų lūkesčių. -    Turime teisėtus lūkesčius kaip bendrovė.
d)    Jūs davėte sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis. -    Jūs mums davėte sutikimą.
Teisėtus „Paulig“ c) punkte nurodytus lūkesčius gali sudaryti šie punktai: Mūsų teisėtus lūkesčius gali sudaryti rinkodara ir verslo vystymas.
 • Teisė reklamuoti „Paulig“ verslo veiklą spaudos leidiniuose
 
 • Verslo vystymas
 
Be to, „Paulig“ jūsų duomenis naudoja, kad ir koks jūsų statusas bebūtų, jei manome, kad tai būtina dėl saugumo arba norėdami ištirti galimą apgavystę ar kitus mūsų susitarimų ar šios privatumo politikos pažeidimus. Visada galime naudoti jūsų duomenis, jei manome, kad tai būtina dėl saugumo arba norėdami ištirti galimus mūsų susitarimų ar šios privatumo politikos pažeidimus.

4. Kokią informaciją galime rinkti apie jus?

„Paulig“ failų sistemos turinį gali sudaryti šio tipo duomenys ir šio tipo duomenų pakeitimai:  Galime tvarkyti šio tipo duomenis:

4.1. Informaciją, kurią galima surinkti apie visus duomenų objektus:

Pagrindiniai visų duomenų objektų duomenys, pvz., kontaktinė informacija, jūsų interesai ir pasirinkimai, surinkti duomenys apie jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis ir bendravimą su mumis. 
 • Vardai ir pavardės
 
 • Kontaktiniai duomenys (el. pašto adresas, telefono numeris ir (ar) pašto adresas)
 
 • Lytis
 
 • Kalbos pasirinkimas
 
 • Kada jūsų duomenys buvo įvesti į failų sistemą
 
 • Kampanijos, reklamos ir kitos ryšio priemonės, nukreiptos į jus, taip pat jų naudojimas, įskaitant dalyvavimą renginiuose
 
 • Interesai ir kita informacija arba jūsų pateikti apklausos duomenys
 
 • Tiesioginės rinkodaros pasirinkimai
 
 • Su jūsų asmens duomenimis susijusių teisių naudojimas (pvz., teisė taisyti ir perkelti duomenis)
 
 • Informacija apie „Paulig“ skaitmeninių paslaugų naudojimą bei jūsų sukurtą skaitmeninį turinį
 
 • Automatiškai surinkti duomenys (pvz., IP adresas, jūsų įrenginio operacinė sistema, naršyklės tipas ir kalba)
 
 • Mobiliojo įrenginio identifikatoriai (pvz., unikalus įrenginio identifikatorius ir jūsų įrenginio pavadinimas)
 
 • Klientų aptarnavimo telefoninių pokalbių įrašai bei el. pašto ir pokalbių korespondencija 
 

4.2. Klientai

Papildomai prie sąrašo 4.1 punkte. „Paulig“ gali rinkti tokio tipo duomenis:  Jei jūs esate klientas, galime rinkti tokio tipo papildomus duomenis. 
 • Prenumerata, pirkimo ir atsiliepimų istorija
 
 • Gimimo data
 
 • Socialinių tinklų naudotojo vardai 
 
 • Veikla „Paulig“ arba su ja susijusiuose socialinių tinklų kanaluose
 
 • Alergijos, jei esate vartotojų apklausos grupės narys
 

4.3. Potencialūs klientai

Papildomai prie sąrašo 4.1 punkte. „Paulig“ gali rinkti tokio tipo duomenis:  Jei jūs esate potencialus klientas, galime rinkti tokio tipo papildomus duomenis.
 • Socialinių tinklų naudotojo vardai 
 
 • Veikla „Paulig“ arba su ja susijusiuose socialinių tinklų kanaluose
 

4.4. Verslas verslui klientai

Papildomai prie sąrašo 4.1 punkte. „Paulig“ gali rinkti tokio tipo duomenis:  Jei jūs esate verslas verslui klientas, galime rinkti tokio tipo papildomus duomenis.
 • Dabartinio ir ankstesnio darbo pavadinimas ir (ar) pareiginiai nuostatai, susiję su „Paulig“ santykiais su klientais
 
 • Dabartinės, kurioje dirbate, ar ankstesnės įmonės pavadinimas ir verslo informacija, susijusi su „Paulig“ santykiais su klientais
 
 • Prenumerata, pirkimo ir atsiliepimų istorija
 
 • Automobilio informacija
 

4.5. Potencialūs verslas verslui klientai

Papildomai prie sąrašo 4.1 punkte. „Paulig“ gali rinkti tokio tipo duomenis:  Jei jūs esate potencialus verslas verslui klientas, galime rinkti tokio tipo papildomus duomenis.
 • Dabartinės darbovietės pavadinimas ir (ar) pareiginiai nuostatai
 
 • Dabartinės ar ankstesnės darbovietės pavadinimas
 
 • Informacija apie jūsų ankstesnį darbą įmonėje, kuri yra „Paulig“ klientė
 

4.6. Suinteresuotosios grupės

Papildomai prie sąrašo 4.1 punkte. „Paulig“ gali rinkti tokio tipo duomenis:  Jei jūs esate mūsų suinteresuotųjų grupių klientas, galime rinkti tokio tipo papildomus duomenis.
 • Dabartinio ir ankstesnio darbo pavadinimas ir (ar) pareiginiai nuostatai, susiję su „Paulig“ santykiais su klientais
 
 • Dabartinės, kurioje dirbate, ar ankstesnės įmonės pavadinimas ir verslo informacija, susijusi su „Paulig“ santykiais su klientais
 
 • Jūsų sukurtas turinys, susijęs su „Paulig“ (pavyzdžiui, jūsų parašyti naujienų straipsniai)
 
 • Patvirtinimas apie sveikatos būklę, lankantis „Paulig“ gamybinėse patalpose
 
 • Automobilio informacija
 

5. Iš kokių šaltinių renkame jūsų asmens duomenis?

5.1. Visiems duomenų objektams taikomi šaltiniai

„Paulig“ renka asmens duomenis tiesiogiai iš jūsų, pavyzdžiui:  Renkame asmens duomenis tiesiogiai iš jūsų, pavyzdžiui, iš jūsų elektroninių veiksmų ir klientų aptarnavimo veiksmų. 
 • Svetainės formos (pvz., kavos bandymai, rinkodaros reklamos, naujienlaiškių prenumeratos, konkursai, atsiliepimų formos, dalyvavimas tyrimuose) 
 
 • Mobiliosios programos 
 
 • Popierinės formos renginiuose ir parduotuvėse 
 
 • Telefoniniai pokalbiai, el. pašto korespondencija ir pokalbių paslaugos   
 
 • Klientų aptarnavimo centro pranešimai
 
„Paulig“ renka asmens duomenis iš jūsų naudojamo techninio įrenginio, jums bendraujant su „Paulig“.  
„Paulig“ asmens duomenis gali gauti iš pareigūnų ir asmens duomenų tvarkymo paslaugas siūlančių bendrovių ir juos atnaujinti savo failų sistemoje. Jūsų asmens duomenis galime gauti iš pareigūnų ir tokias paslaugas siūlančių bendrovių ir juos atnaujinti. 

5.2. Klientai

„Paulig“ gali rinkti asmens duomenis iš „Paulig“ internetinių parduotuvių ir „Paulig“ socialinių tinklų kanalų apie turinį, susijusį su „Paulig“ verslo kategorijomis. Jūsų asmens duomenis galime rinkti iš mūsų internetinių parduotuvių, elektroninės prekybos partnerių ir socialinių tinklų kanalų.
„Paulig“ gali rinkti asmens duomenis iš mokėjimo paslaugų teikėjų, susijusių su „Paulig“ internetinėmis parduotuvėmis.   

5.3. Potencialūs klientai

„Paulig“ gali rinkti asmens duomenis iš „Paulig“ socialinių tinklų kanalų apie turinį, susijusį su „Paulig“ verslo kategorijomis. Jūsų asmens duomenis galime rinkti iš mūsų socialinių tinklų kanalų.

5.4. Verslas verslui klientai

„Paulig“ asmens duomenis renka iš „Paulig“ internetinių parduotuvių. Jūsų asmens duomenis galime rinkti iš mūsų internetinių parduotuvių ir jūsų kolegų.
„Paulig“ asmens duomenis gali rinkti iš verslas verslui kliento, kai bendrovės atstovas „Paulig“ perduoda kitų darbuotojų asmens duomenis.  

5.5. Potencialūs verslas verslui klientai

„Paulig“ gali rinkti asmens duomenis iš bendrovių svetainių, Verslo registro, socialinių tinklų ir kitų viešai prieinamų šaltinių.    Jūsų asmens duomenis galime rinkti iš viešai prieinamų šaltinių.

5.6. Suinteresuotosios grupės

„Paulig“ gali rinkti asmens duomenis iš organizacijų svetainių, Verslo registro, socialinių tinklų ir kitų viešai prieinamų šaltinių.   Jūsų asmens duomenis galime rinkti iš viešai prieinamų šaltinių.

6. Kam galime perduoti ir priskirti jūsų asmens duomenis?

„Paulig“ neparduoda, nenuomoja ar kitais būdais neatskleidžia jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, nesusijusioms su „Paulig“ grupe, jei nenurodyta kitaip. Neatskleidžiame jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, nesusijusioms su „Paulig“ grupe, jei nenurodyta kitaip.
„Paulig“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis su įgaliotomis trečiosiomis šalimis, kurios „Paulig“ teikia paslaugas šioje privatumo politikoje aprašytu tikslu, laikantis taikomų teisės aktų. Šios paslaugos gali būti klientų aptarnavimas ir programinės įrangos paslaugos, asmens duomenų tvarkymas ir analizavimas, rinkos tyrimas, rinkodaros vadyba ir įvairių kampanijų vykdymas.  Galime dalytis jūsų asmens duomenimis su įgaliotomis trečiosiomis šalimis, kurios mums teikia paslaugas šioje privatumo politikoje aprašytu tikslu.
„Paulig“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis, kad gautų apmokėjimą už produktus ir paslaugas, įskaitant neapmokėtų sąskaitų perdavimą ar pardavimą trečiosioms šalims, užsiimančioms skolų išieškojimu.  Jūsų asmens duomenimis galime dalytis su skolų išieškojimo bendrovėmis. 
„Paulig“ griežtai įsipareigoja saugoti jūsų asmens duomenis, todėl „Paulig“ neleidžia šioms bendrovėms jų naudoti kitu tikslu, o tik šių paslaugų atlikimui ir „Paulig“ reikalauja iš jų, kad saugotų jūsų asmens duomenis laikantis šios privatumo politikos. Neleidžiame kitoms bendrovėms naudoti jūsų asmens duomenų jokiu kitu, o tik mūsų nurodytu, tikslu.
„Paulig“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis tik su kruopščiai atrinktomis trečiosiomis šalimis, su kuriomis kartu ar atskirai vykdo tiesioginę rinkodarą. Jūsų duomenimis šiais tikslais iš principo gali būti dalijamasi tik tokiu atveju, kai trečiosios šalies suplanuoti tikslai sutampa su „Paulig“ tikslais, aprašytais šioje privatumo politikoje. Su trečiosiomis šalimis dalijamasi tik minimaliai būtinais jūsų asmens duomenimis.  Galime dalytis jūsų asmens duomenimis tik su kruopščiai atrinktomis trečiosiomis šalimis, su kuriomis kartu ar atskirai vykdome tiesioginę rinkodarą. 
„Paulig“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis, remdamasi galiojančiu teismo ar kitos oficialios pakankamus įgaliojimus turinčios institucijos įsakymu.  Jūsų asmens duomenimis galime dalytis, remdamiesi teismo ar panašiu įsakymu.
„Paulig“ gali dalytis jūsų asmens duomenimis po susijungimo, įsigijimo ar pardavus bendrovės turtą ar perdavus paslaugas kitam tiekėjui. Tai taip pat taikoma mažai tikėtinu atveju, bendrovei tapus nemokia, paskelbus jos bankrotą ar bankrutavus ir turtui atitekus administratoriams, kai jūsų asmens duomenys būtų perduoti kitai įmonei pagal taikomas procedūras. Jūsų asmens duomenimis galime dalytis po bendrovės susijungimo, įsigijimo ar panašaus veiklos restruktūrizavimo. 

7. Ar jūsų duomenys perduodami ne Europos Sąjungos šalims?

„Paulig“ paslaugos gali būti teikiamos, naudojant įvairiose pasaulio šalyse esančius išteklius ir serverius. Taigi „Paulig“ jūsų asmens duomenis gali perduoti kitai šaliai, nei jūs naudojate mūsų paslaugas, įskaitant ne ES ir EEB šalis, kuriose nėra specialių asmens duomenis saugančių įstatymų arba jose yra kitos duomenų apsaugos teisinės taisyklės.   Galime naudoti įvairiose pasaulio šalyse esančius išteklius ir serverius ir perduoti jūsų asmens duomenis kitai šaliai, nei jūs naudojate mūsų paslaugas, įskaitant ne ES ir EEB šalis.
Tokiais atvejais „Paulig“ užtikrina, kad tokiam perdavimui būtų teisinis pagrindas ir būtų užtikrinta tinkama jūsų asmens duomenų apsauga, kaip reikalaujama galiojančiame įstatyme, pavyzdžiui, naudojant standartinius susitarimus, kuriuos patvirtina atitinkamos valdžios institucijos (jei būtina) ir reikalaujant naudoti kitas tinkamas technines ir organizacines informacijos apsaugos priemones. Tokiais atvejais užtikriname tinkamą jūsų asmens duomenų apsaugą.

8. Kiek laiko tvarkome jūsų duomenis? 

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti tiek laiko, kiek nurodyta kiekviename skirtingame pogrupyje. Papildomai prie nurodyto laiko „Paulig“ visada jūsų asmens duomenis gali tvarkyti, tarkime, mokesčių ar teisiniais tikslais arba dėl neįprastai ilgalaikio įsipareigojimo, kiek tai yra būtina ir pateisinama.  Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti tiek laiko, kiek nurodyta toliau. Be to, jūsų asmens duomenis visada galime tvarkyti, tarkime, mokesčių ar teisiniais tikslais, kiek tai yra pateisinama.

8.1. Klientai

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti tol, kol tęsiasi jūsų, kaip kliento, ir „Paulig“ santykiai, taip pat iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 3-iems metams po santykių nutrūkimo.  Kliento asmens duomenis galime tvarkyti tol, kol tęsiasi kliento santykiai, taip pat iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 3-iems metams po santykių nutrūkimo, po kurių jus galime laikyti potencialiu klientu.
Pasibaigus nurodytam laikotarpiui, „Paulig“ gali tvarkyti dalį jūsų asmens duomenų ir laikyti jus potencialiu klientu.   

8.2. Potencialūs klientai

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti nuolatos, nes „Paulig“ su jumis siekia stiprinti tarpusavio santykius. Užmezgus santykius su klientu, tvarkymo trukmė apibrėžiama 8.1 punkte.  Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti nuolatos, kol užmezgami santykiai su klientu.  

8.3. Verslas verslui klientai

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti tol, kol tęsiasi jūsų, kaip kliento, atstovaujamos bendrovės ir „Paulig“ santykiai, taip pat iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 6-iems metams po santykių nutrūkimo.  Verslas verslui kliento asmens duomenis galime tvarkyti tol, kol tęsiasi jūsų bendrovės ir „Paulig“ santykiai, taip pat iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 6-iems metams po santykių nutrūkimo, po kurių jus galime laikyti potencialiu klientu.
„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti tol, kol dirbate bendrovėje, kuri yra „Paulig“ klientas, taip pat iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 6-iems metams po santykių nutrūkimo.   
Pasibaigus nurodytam laikotarpiui, „Paulig“ gali tvarkyti dalį jūsų asmens duomenų ir laikyti jus potencialaus verslas verslui kliento atstovu.   

8.4. Potencialūs verslas verslui klientai

„Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti nuolatos, nes „Paulig“ su jūsų atstovaujama bendrove siekia stiprinti tarpusavio santykius. Užmezgus santykius su klientu, tvarkymo trukmė apibrėžiama 8.3 punkte.  Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti nuolatos, kol užmezgami santykiai su klientu.  

8.5. Suinteresuotosios grupės

Paulig may process your personal data for as long as you are a member „Paulig“ jūsų asmens duomenis gali tvarkyti tol, kol esate kurios nors „Paulig“ suinteresuotosios grupės narys, pvz., bendradarbiaujantis partneris ar spaudos atstovas. „Paulig“ gali tvarkyti asmens duomenis, susijusius su produktų tiekėju ar paslaugų teikėju arba sutartimi susieta bendradarbiaujančia šalimi iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 6-iemsmetams po sutartinių santykių nutrūkimo.. Jūsų asmens duomenis galime tvarkyti tol, kol esate kurios nors „Paulig“ suinteresuotosios grupės narys. Galime tvarkyti asmens duomenis, susijusius su tiekėju arba sutartimi susieta bendradarbiaujančia šalimi iki kalendorinių metų pabaigos, praėjus 6-iemsmetams po sutartinių santykių nutrūkimo.

9. Kaip galite naudotis skirtingomis suteiktomis teisėmis? 

Norint naudotis visomis teisėmis, reikia kreiptis į „Paulig“ privatumo komandą, kurios kontaktinė informacija yra nurodyta 1 skyriuje. Komanda pateiks tolimesnius nurodymus, kaip pasinaudoti konkrečia teise. Jei „Paulig“ kyla pagrįstos abejonės dėl užklausą pateikusio asmens tapatybės, „Paulig“ gali paprašyti pateikti papildomos informacijos, patvirtinančios jūsų tapatybę. Visomis teisėmis galima naudotis, gavus nurodymus iš „Paulig“ privatumo komandos. 
„Paulig“ per vieną mėnesį nuo užklausos gavimo informuos jus, kaip tvarkoma užklausa. Šis laikotarpis gali būti pratęstas dar du mėnesius, jei reikia, atsižvelgiant į užklausų sudėtingumą ir kiekį. Paprastai per vieną mėnesį nuo jūsų užklausos gavimo informuosime jus, kaip tvarkoma užklausa.

9.1. Prieigos teisės prie jūsų asmens duomenų

Jūs turite teisę iš „Paulig“ gauti patvirtinimą, ar tvarkomi jūsų asmens duomenys ir, jei tvarkomi, tokiu atveju gauti informaciją apie savo asmens duomenis. Jūs turite teisę gauti informaciją apie mūsų tvarkomus jūsų asmens duomenis.

9.2. Teisė taisyti

Jūs turite teisę kreiptis į „Paulig“, kad be nepagrįsto delsimo būtų ištaisyti netikslūs jūsų asmens duomenys.  Jūs turite teisę kreiptis, kad būtų ištaisyti netikslūs jūsų asmens duomenys.

9.3. Tiesė būti ištrintam („teisė būti užmirštam“)

Jūs turite teisę kreiptis į „Paulig“, kad be nepagrįsto delsimo būtų ištrinti jūsų asmens duomenys, esant vienai iš nurodytų priežasčių:  Jūs turite teisę kreiptis, kad būtų ištrinti jūsų asmens duomenys, esant vienai iš nurodytų priežasčių.
(a)    Jūsų asmens duomenys daugiau nebereikalingi dėl tikslų, dėl kurių jie buvo renkami ar kitaip tvarkomi;  
(b)    Jūs atšaukiate sutikimą, kuriuo remiantis buvo tvarkomi jūsų duomenys ir kai nebėra teisinio pagrindo jų tvarkymui;  
(c)    Jūs nesutinkate, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi ir nėra viršesnio teisinio pagrindo jų tvarkymui;  
(d)    Jūsų asmens duomenys buvo tvarkomi neteisėtai;  
(e)    Jūsų asmens duomenys turi būti ištrinti, siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus pagal Sąjungos ar valstybės narės įstatymus, kurie taikomi „Paulig“;  
(f)    Asmens duomenys buvo renkami, gavus pasiūlymą iš informacinės visuomenės paslaugų.  
Vis dėlto jūs neturite teisės kreiptis, kad duomenys būtų ištrinti, jei tvarkymas būtinas: Jūs neturite teisės kreiptis, kad duomenys būtų ištrinti, jei tvarkymas būtinas:
(a)    Siekiant užtikrinti teisę į saviraiškos laisvę ir gauti informaciją;  
(b)    Siekiant vykdyti teisinius įsipareigojimus pagal Sąjungos ar valstybės narės įstatymus, kurie taikomi „Paulig“; arba  
(c)    Siekiant sukurti, vykdyti ar gintis nuo teisinių ieškinių.  

9.4. Teisė apriboti duomenų tvarkymą

Jūs turite teisę kreiptis, kad „Paulig“ apribotų duomenų tvarkymą, esant vienai iš nurodytų priežasčių:  Jūs turite teisę kreiptis, kad būtų apribotas duomenų tvarkymas, esant vienai iš nurodytų priežasčių:
(a)    Jums užginčijus asmens duomenų tikslumą, tuo laikotarpiu „Paulig“ turi patikrinti asmens duomenų tikslumą;  
(b)    Duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir jūs nesutinkate su asmens duomenų ištrynimu ir vietoje to prašote apriboti jų naudojimą;  
(c)    „Paulig“ daugiau nebereikalingi asmens duomenys tvarkymo tikslais, bet jų reikia jums, kad galėtumėte sukurti, vykdyti ar gintis nuo teisinių ieškinių;  
(d)    Jūs prieštaraujate duomenų tvarkymui, kol vyksta patikrinimas, ar „Paulig“ teisėtas pagrindas yra viršesnis už jūsų.  

9.5. Teisė nesutikti

Jūs turite teisę bet kada nesutikti dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo, remdamiesi savo konkrečia situacija, kuris yra pagrįstas teisėtais „Paulig“ lūkesčiais, įskaitant profiliavimą. „Paulig“ negali tvarkyti asmens duomenų, nebent „Paulig“ pateikia įtikinamą teisėtą pagrindą dėl duomenų tvarkymo, kuris būtų viršesnis už jūsų interesus, teises ir laisves, kad galėtumėte sukurti, vykdyti ar gintis nuo teisinių ieškinių.  Kai kuriais atvejais jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys. 
Jei asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, jūs turite teisę bet kada nesutikti dėl jūsų asmens duomenų tvarkymo tokiai rinkodarai, kuri apima profiliavimą tiek, kad yra susijusi su tokia tiesiogine rinkodara.  Jūs turite teisę nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.
Nepamirškite, kad jūs negalite atsisakyti gauti paslaugų pranešimų iš „Paulig“, įskaitant, bet neapsiribojant, apsaugos ir teisinius pranešimus. Jūs negalite atsisakyti gauti paslaugų pranešimų iš mūsų, pvz., įskaitant apsaugos ir teisinius pranešimus.

9.6. Teisė perkelti duomenis

Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis, kuriuos pateikėte „Paulig“, suformuotus, įprastai naudojamu ir kompiuteryje perskaitomu formatu ir turite teisę šiuos duomenis perkelti pas kitą valdytoją, kai:  Jūs turite teisę gauti savo asmens duomenis, kuriuos pateikėte mums, ir šiuos duomenis perkelti pas kitą valdytoją, kai:
(a)    duomenys tvarkomi davus sutikimą ar pasirašius sutartį; ir  
b)     duomenų tvarkymą atlieka automatizuotos priemonės.  

10. Ar jums privaloma atskleisti savo asmens duomenis?

Kai jūsų asmens duomenys būtini „Paulig“, kad ji galėtų vykdyti sutartinius įsipareigojimus, jei pasirašote sutartį, jūsų asmens duomenų atskleidimas mums yra privalomas. Pavyzdžiui, jūs negalite pirkti iš „Paulig“ internetinės parduotuvės, neatskleidę būtinų asmens duomenų.   Jei jūsų asmens duomenys būtini mums, kad galėtume vykdyti mūsų sutartinius įsipareigojimus, jūsų privalote mums pateikti savo asmens duomenis. 

11. Kaip galite atšaukti duotą sutikimą?

Norėdami atšaukti galimą sutikimą, kreipkitės į „Paulig“ privatumo komandą (kontaktinė informacija pateikta 1 skyriuje) arba pasinaudokite „Paulig“ suteiktomis elektroninėmis priemonėmis.  Norėdami atšaukti savo sutikimą, kreipkitės į mūsų privatumo komandą arba pasinaudokite mūsų suteiktomis elektroninėmis priemonėmis.

12. Ar priimame sprendimus apie jus, remdamiesi automatizuotomis priemonėmis? 

„Paulig“ nepriima sprendimų, remdamasi tik automatizuotu tvarkymu, kuris turi teisinį poveikį jums ar turi panašų žymų poveikį jums. Nepriimame sprendimų, remdamiesi automatizuotu tvarkymu, kuris turi teisinį poveikį jums ar turi panašų žymų poveikį jums.

13. Ar tvarkome jūsų asmens duomenis, norėdami profiliuoti jus? 

„Paulig“ gali pateikti reklamas savo svetainių ir programėlių lankytojams ir naudotojams (ir matuoti jų poveikį), taip pat naujienlaiškių gavėjams, remdamasi tiek įjungtų, tiek išjungtų „Paulig“ paslaugų profiliavimu per įvairius reklamos tinklus ir reklamos biržas, naudodama šiuos duomenis, atskirai arba sugrupuotus: Galime pateikti reklamas mūsų tikslinėms grupėms, remdamiesi tiek įjungtų, tiek išjungtų „Paulig“ paslaugų profiliavimu, naudodami šiuos duomenis:
 • Duomenys iš mūsų įjungtų ir išjungtų paslaugų reklamavimo technologijų, pvz., žiniatinklio indikatorių, vaizdo elementų, reklamos žymių, slapukų ir prietaiso identifikatorių;
 
 • Jūsų pateikta informacija (pvz., kontaktinė informacija);
 
 • Duomenys, jums naudojantis mūsų paslaugomis (pvz., paieškos praeitis, spustelėjimas ant reklamos ir pan.); 
 
 • Informacija iš kitų (pvz., reklamavimo partneriai ir duomenų rinktuvai);
 
 • Iš duomenų nustatoma informacija (pvz., naudojant pareigų pavadinimą, nustatomas darbo stažas ar pagal vardus nustatoma lytis).
 

14. Kaip galite naudotis savo teise, norėdami pateikti skundą priežiūros institucijai? 

Jei įtariate, kad buvo pažeisti duomenų apsaugos teisės aktai, pirmiausia kreipkitės į „Paulig“ privatumo komandą (kontaktinė informacija pateikta 1 skyriuje). Ši privatumo politika apima „Paulig“ veiklą šiose šalyse:  Ši privatumo politika apima „Paulig“ veiklą šiose šalyse: 
 • Belgija
 
 • Danija
 
 • Estija
 
 • Suomija
 
 • Prancūzija
 
 • Airija
 
 • Latvija
 
 • Lietuva
 
 • Nyderlandai
 
 • Norvegija
 
 • Švedija
 
 • Jungtinė Karalystė 
 
Jei klausimo tarp jūsų ir „Paulig“ nepavyksta išspręsti draugiškai, jūs galite kreiptis į tos šalies duomenų apsaugos instituciją, kurioje veiklą vykdo „Paulig“ bendrovė. Visų kompetentingų institucijų kontaktinė informacija, kuriose veiklą vykdo „Paulig“, yra pateikta čia Visų kompetentingų institucijų kontaktinė informacija, kuriose veiklą vykdo „Paulig“, yra pateikta čia

15. Kokiais principais vadovaujamės, saugodami jūsų asmens duomenis? 

„Paulig“ sukūrė elektronines ir administracines apsaugos priemones, skirtas apsaugoti surinktą informaciją.  Mes siekiame apsaugoti jūsų asmens duomenis. 
Teisė naudoti asmens duomenų failų sistemą yra suteikta tik „Paulig“ arba „Paulig“ priskirtų organizacijų paskirtiems ar „Paulig“ vardu veikiantiems darbuotojams. Visi sistemą prižiūrintys asmenys turi „Paulig“ ar jos bendradarbiaujančio partnerio suteiktas asmenines naudojimo teises. Pagal asmens pareiginius nuostatus, jam (jai) yra suteiktas skirtingas prieigos lygis prie duomenų. Sistemos yra apsaugotos užkarda, kuri neleidžia nelegaliai prisijungti asmenims, nesusijusiems su „Paulig“. Teisė naudoti asmens duomenų failų sistemą yra suteikta tik „Paulig“ arba mūsų priskirtų organizacijų paskirtiems ar mūsų vardu veikiantiems darbuotojams, kuriems suteiktos asmeninės naudotojo teisės. 
Visi „Paulig“ darbuotojai ir jos subrangovai privalo užtikrinti darbe gaunamų asmens duomenų konfidencialumą. Kiekvienas prie asmens duomenų patenkantis asmuo privalo užtikrinti informacijos konfidencialumą.
Rankiniu būdu tvarkomi dokumentai, kuriuose yra asmens duomenys, saugomi nuo nelegalios prieigos.  

16. Kokiais įstatymais vadovaujamės, tvarkydami asmens duomenis? 

Asmens duomenų tvarkymą „Paulig“ failų sistemoje reglamentuoja Europos Sąjungos galiojantys duomenų apsaugos teisės aktai bei tų šalių nacionaliniai įstatymai, kuriose yra įsikūrusi „Paulig“. Asmens duomenų tvarkymą reglamentuoja Europos Sąjungos duomenų apsaugos teisės aktai bei tų šalių nacionaliniai įstatymai, kuriose esame įsikūrę.

17. Kaip galime atnaujinti privatumo politiką?

„Paulig“ gali keisti šią Privatumo politiką, o atliktus labai daug pakeitimų, savo svetainėje arba kitomis priemonėmis pranešime, kad jūs galite peržiūrėti pakeitimus prieš jų įsigaliojimą. Jums nuolatos naudojant „Paulig“ produktus ir paslaugas po paskelbimo ir pranešimo išsiuntimo apie mūsų pakeitimus šioje Privatumo politikoje reiškia, kad jums tapo privaloma atnaujinta Privatumo politika. Kartas nuo karto galime keisti šią Privatumo politiką, o kai kuriais atvejais informuojame apie tai, norėdami suteikti galimybę peržiūrėti pakeitimus. Jums nuolatos naudojant „Paulig“ produktus ir paslaugas reiškia, kad jums tapo privaloma atnaujinta Privatumo politika.